7fc16f20cb3f6b3ac61e212c9002564d1431213144

У мережі з'явилося відео погоні міліціонерів за підозрюваними у скоєнні розбійного нападу на АЗС WOG. Це запис з відеокамери магазину по вул. Мілютенка в Києві.

На відео добре видно гонитва міліціонерів за мікроавтобусом Volkswagen Т5 з номерами ПТН ПНХ. На ньому, за свідченнями працівників АЗС, поїхали особи, які вчинили розбійний напад на станцію.

Про це написав на своїй сторінці в соцмережі радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. З його слів, автомобілі рухалися зі швидкість більше 80 км / год.

Геращенко розповів, що не представляє як ті, що стріляли з мікроавтобуса змогли визначити, що в цьому патрулі були колишні беркутівці Романенко і Хрістінок. Вони були рядовими учасниками подій, пов'язаних з нападом на Автомайдан у Кріпосному провулку.

На даний момент Романенко і Хрістінок виступали свідками у кримінальній справі проти своїх колишніх начальників.

«На жаль, для невіруючих в очевидні факти, момент пострілів з мікроавтобуса стався за межами зони видимості камери або невидимий через яскравих вогнів мигалки. Також на відео не розглянути і номерів мікроавтобуса. Так що для брехунів і фейкометов є де докласти зусиль», – написав Геращенко.

Він зазначає, що на камері видно пролетівшу на великій швидкості міліцейську машину з мигалками, яка намагається підрізати Volkswagen, а потім видно лише відблиски вогнів.

Крім цього потім зняті люди, що йдуть на допомогу розстріляним міліціонерам, двох з яких врятувати не вдалося.

https://youtu.be/Ojma3w4QbPM