bnmv0kbieaatny3_735x418

Розстріл міліціонерів 9 травня 2014 організувала група терористів під керівництвом бандита на прізвисько "Мангуст", про це повідомив В'ячеслав Аброськін, начальник Головного управління МВС Донецької області.

"У Маріуполі, в бандформування ДНРвходілі близько 80 осіб. Розділені вони були на 4 групи, серед них було" підрозділ Мангуста ", до 15 осіб, які не підкорялося місцевим керівникам. Саме члени цього бандформування несуть відповідальність за вбивства 6 наших співробітників міліції і військовослужбовців , що відбулися при захопленні і пожежу в будівлі міськуправління міліції на Георгіївській ", – написав Аброськін в facebook.

Крім того про події минулого року опублікували спеціальний фільм, в якому детально розповідається про учасників розстрілу міліції.

З квітня по серпень 2014 року, в Маріуполі, бандитами ДНР були вчинені тяжкі злочини, в тому числі навмисні вбивства, захоплення адміністративних будівель.

"Події 9 травня 2014 року в Маріуполі невипадкові і не відбувалися спонтанно. У ході розслідування встановлено, що провокація готувалася ватажками ДНР кілька тижнів з Донецька", – нагадав Аброськін.

Особистості здебільшого бандитів були встановлені в ході первинних оперативно-розшукових заходів співробітниками МВС України, частина з них – уже арештована, щодо інших проводяться оперативно-розшукові заходи. В даний час, розслідуванням займається СБУ.

 

 

Джерело: Корупція.Інфо