У місті Коломия Івано-Франківської області увечері 27 травня сталося вбивство.

У м. Коломиї, що в Івано-Франківській області, невідомі застрелили відомого у місті адвоката та мецената Михайла Петріва та його дружину. Щоб приховати сліди злочину, вбивці підпалили будинок жертв.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається, що на місце трагедії виїжджали пожежники. Під час гасіння займання вони виявили два тіла – господаря будинку та його дружини. Людей застрелили.

За непідтвердженою інформацією, у відомого мецената й адвоката Михайла Петріва з дружиною виявили вогнепальні поранення, а їхній будинок, що на вулиці Пушкіна, підпалили.На місці пожежі в сусідній кімнаті виявлено тіло 54-річного чоловіка та в приміщенні кабінету, на мансардному поверсі – тіло 56-річної жінки. У подружжя виявили вогнепальні поранення.

Дітей подружжя на момент трагедії не було вдома. Справу розслідує поліція. На місці працюють крриміналісти.

Михайло Петрів – відомий адвокат та меценат з майже 20-річним стажем. Завдяки йому свого часу суттєво поповнилась збірка Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка. Долучився і до відновлення меморіальної дошки Кирилові Трильовському в Коломиї, встановлення таблиці на фасаді колишньої Коломийської гончарної школи, створення антології поетів Коломиї "Незабутнє".