На трасі Київ-Харків з автоматичної зброї Азовом і Нацкорпусом розстріляний автобус з людьми. На ньому пересувалися члени нашого громадського руху «Патріоти – За Життя». Є поранені. Кілька людей викрадено.

 

Про це у своєму Facebook повідомив сам народний депутат.

Далі ми наводимо текст заяви Ківи.

“Тільки що під Харковом на трасі Київ – Харків був заблокований автобус, який перевозив людей з організації” Патріоти за життя!”. Заблоковано людьми, які належать до груп” Азов “і” Національний корпус”.

Дані бандформування, зупинивши людей, розстріляли автобус з автоматичної зброї, завдавши тяжкі кульові поранення цивільних осіб. Також застосували травматичну зброю, чим завдали важкі травми, несумісні з життя. Також азовці і нацкорпус викрали двох осіб і вивезли в невідомому напрямку.

Я звинувачую владу і вимагаю негайної реакції президента на існуючі правопорушення. Володимир Олександрович, зовсім блекоти об’їлися? Сьогодні у вас люди розстрілюються на державних трасах, як сафарі! Ви хочете занурити країну в хаос? На вас буде життя того вбитої людини!

Два дні тому було скоєно збройний напад на одного з членів “Патріоти за життя!” в центрі Києва. І не було ніякої реакції ні президента, ні правоохоронної системи. Була закинута граната в офісі “Опппозіціонной платформи” і також я не чув реакції президента”, – заявив Ківа

Телеграм-канал Резидент ділиться інсайдерською інформацією:

Наше джерело в ОП повідомило, що Президенту повідомили про теракт, який стався під Харковом. Зеленський дав розпорядження створити слідчу групу, міністру МВС доручено взяти ситуацію під особистий контроль.