Нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко ніколи не був військовим, але, прикриваючись бійцями АТО, працює на дестабілізацію ситуації в Україні, організовуючи "протести" під Верховною Радою.

Про це в інтерв'ю "Апостроф" розповів комбат 46 батальйону ЗСУ "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко, передає Корупція.Інфо

Популярне: Кардинальні зміни у школах: Як це вплине на навчання школярів?

"Він (Семенченко. – Ред.) ніколи не був оформлений офіційно в батальйоні. Розумієте, Семенченко – сценарист. Принаймні, він 2 роки провчився на сценариста. Ось він будує сценарії, де гинуть люди. Те ж саме відбувається і зараз. Тому ми просто змушені були приїхати і висловити своє ставлення до цього", – пояснив комбат офіційний виступ бійців батальйону, які висловили невдоволення діями нардепа.

При цьому Власенко висловив здивування, як так виходить, що бійці батальйону вже четвертий рік перебувають в окопах, на передовій, "а хтось за нашими спинами, одягнувши таку ж форму, розхитує політичну й економічну ситуацію в Україні".

"Народ же не розбирається, який "Донбас", хто там що. Люди свято вірять, що там, у наметах на Грушевського, – воїни АТО. А насправді їх там немає. Хіба тільки пара людей. Решта – ряджені. Семенченко просто наштампував шевронів "Донбасу" – і тепер всім роздає", – упевнений комбат.

За його словами, серед учасників протесту під Радою були вичислені ті, кого свого часу вигнали з "Айдара", і ті, кого вигнали з "Донбасу", і ті, кого викинули вже з 46-го батальйону "Донбас-Україна".

"Всі ці люди зараз там збираються і позиціонують себе або як ветерани АТО, або як чинні бійці. А на додачу Семенченко через свого "літописця" Євгена Шевченка, колишнього офіціанта, закликає реальних бійців залишати фронт і висуватися на Київ. Транслює на всю Україну свої заклики, щоб військовослужбовці, які перебувають на передовій, кидали свої позиції, розверталися і зі зброєю їхали на Київ. Це злочин. Однозначно, злочин. Це заклик дезертирувати з позицій. І це можна розцінювати як спробу влаштувати збройний переворот", – додав Власенко.