На чергових виборах президента України проблема захисту їх результатів буде більш актуальною, ніж проблема фальсифікацій, передає Корупція.Інфо

Таку думку в інтерв'ю виданню LB висловив екс-міністр оборони України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Я розумію, з ким доведеться боротися на президентських виборах. Розумію вартість цього крісла для чинного президента. Розумію мотивацію Юлії Володимирівни Тимошенко. Тому захист результатів чи оскарження результатів ми передбачаємо", – заявив політик.

У цьому контексті він зауважив: останні президентські і парламентські вибори показали, що "немає вже масових фальсифікацій на етапі підрахунку голосів".

"Є інша проблема – захисту результатів. Адже фальсифікації проходять по дільниці. І це не захист результатів, а захист від їх спотворення", – підкреслив Анатолій Гриценко.

Популярне: "Обурює асоціація з Інтером": Як та з ким живе легенда українського телебачення,  Світлана Леонтьєва

Він звернув увагу на ще одну потенційну проблему, яка може виникнути на виборах – адмінсуди. "Якщо за підсумками першого туру буде невеличка відстань між першим і другим місцем, можна "зарубати" на рівні адмінсудів", – припустив політик.

"Я просто передбачаю, що можуть бути проблеми", – зауважив він.