Київське "Динамо" зіграло внічию з донецьким "Шахтарем" у чемпіонаті України з футболу в Прем'єр-лізі. Центральний матч 25-го туру на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 0:0, а Денис Бойко відбив пенальті на останніх секундах.

За "Динамо" дебютував уругваєць де Пена. Востаннє він грав в офіційному матчі 1 листопада 2018 року проти "Флуміненсе" в складі "Насьоналя".

Фонсека не ризикнув ставити в старт новачка Маркоса Антоніо, який відмінно зіграв у півфіналі Кубка з "Дніпром-1", випустивши в основу Алана Патріка.

Гості з перших секунд повністю заволоділи ініціативою. Впевнено контролюючи хід зустрічі, агресивно зустрічаючи "динамівців" глибоко в захисті, "гірники" не дозволяли здійснювати опонентам жодних небезпечних дій.

Було помітно, що "Динамо" побудувало гру на очікуванні помилки від суперника. Така гра, з постійною спробою відібрати м'яч, виглядала дуже енерговитратною для столичної команди.

Друга частина першого тайму розвивалася ривками — моменти з активними діями від обох клубів чергувалися з відверто млявою і повільною грою з великою кількістю дрібних порушень.

Після перерви малюнок зустрічі трохи змінився. "Шахтар" дуже вальяжно почав другий тайм. Хацкевич постійно підганяв своїх підопічних вперед і "Динамо" почало створювати напівмоменти біля воріт П'ятова.

На 72-й хвилині господарі втратили Вербича, а через три хвилини гості — Степаненка. Обидва футболісти отримали травми і попросили заміни.

Зустріч тривала у рваному ритмі, який переривався частими фолами з боку обох команд. Головний арбітр Віталій Романов роздавав жовті картки направо і наліво.

У кінцівці трохи ближче до успіху були кияни, але забитого гола глядачі на головній арені України так і не побачили. Замість цього фанати змогли насолодитися фантастичним сейвом голкіпера "біло-синіх" Дениса Бойка, який відбив пенальті Мораеса на 94-й хвилині.

На 93-й хвилині Дентіньо завалився після зіткнення з Бурдою й арбітр призначив одинадцятиметровий. Бразилець збірної України пробив потужно, але не зміг переграти воротаря.