Трагедія сталася на міському пляжі біля річки Кодима, передає Корупція.Інфо

В Одесі ввечері 15 червня поліція отримала повідомлення про те, що дівчинка наміському пляжі на річці Кодима з'їхала з гірки і не виринула. Рятувальна операціятривала близько години, але врятувати життя дитини не вдалося – її тіло знайшли безознак життя.

Популярне: "За прийом бере в доларах, політикам не відмовляє": Як живе найвідоміша мольфарка країни, Магдалена Мочіовські

Як повідомили в прес-службі обласної поліції, дівчинка прийшла на пляж разом з друзями – підлітки купили на пляжі квитки на спуск з водяної гірки: потерпіла спустилася з атракціону на колі, яке в кінці спуску пробило огорожу і перекинулося.

Подію кваліфікували за статтею "вбивство" з позначкою "нещасний випадок". Остаточне рішення буде прийнято після висновків судмедекспертизи про причинисмерті потерпілої.

Також в поліції звернулися до батьків, нагадавши про те, що з початку літнього відпочинку подібні випадки не поодинокі і закликали не залишати дітей без нагляду, невідпускати їх купатися самостійно, бути уважними і пильними під час відпочинку.