Відомий український депутат від «Оппоблока» Євген Балицький потрапив в гучний скандал через своїх розваги у Верховній Раді, передає Корупція.Інфо

У Мережу потрапило відео, на якому видно, як народний обранець, який відзначився проросійськими висловлюваннями, замість своїх прямих обов'язків займався тим, що грав на своєму iPhone X.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

На короткому відео відображено момент того, як депутат грає в економічні стратегії. Євген виявився шанувальником містобудівного симулятора SimCity. Користувачі додатка повинні будувати власне віртуальне місто і управляти його розвитком. Що символічно, розважався нардеп прямо під час обговорення питання про благоустрій Києва.

Правда журналістам не вдалося зняти момент, якого рівня досяг депутат, але судячи з кількості внутрішньоігрових грошей – 224 000 одиниць, нехтує народний обранець своєю роботою часто.

Нагадаємо, що Балицький потрапляв в скандал, коли пригрозив виїхати в РФ разом з українськими територіями, а потім відмовився виступати у Верховній Раді державною мовою. Помічений Євген був раніше і в кнопкодавстві. Коли він побачив, що його знімають журналісти, то просто показав працівникам ЗМІ непристойний жест і продовжив своє заняття.