Розвідка Британії вважає, що своєю заявою про зосередження основних зусиль на Донбасі Росія визнала труднощі з підтримкою більш ніж одного значного наступального напрямку. Про це  йдеться в останньому розвідувальному огляді Міноборони Британії.

Заявлене Росією зосередження уваги на наступі в Донецьку та Луганську, ймовірно, є мовчазним визнанням того, що у неї є труднощі з підтримкою більш ніж одного значного напрямку наступу, – йдеться у заяві.

У міністерстві також підкреслили, що російські частини, зазнавши великих втрат, були змушені повернутися до Білорусі та Росії для переформування та поповнення запасів. Така активність надає додатковий тиск на і так напружену логістику Росії і демонструє труднощі, з якими стикається Росія при реорганізації своїх підрозділів у передових районах України.

Водночас Росія, ймовірно, продовжить компенсувати свої обмежені можливості наземного маневрування масованими артилерійськими та ракетними ударами.

Тим часом у Пентагоні заявили, що  Росія все ще може застосувати “масову жорстокість” до країни, зокрема до столиці.

Кірбі сказав, що кількість російських сил, що відходять від української столиці, “нітрохи не наближається до більшості того, що вони виставили проти Києва”, і що Росія продовжує завдавати авіаударів містом “навіть сьогодні”.

Ніхто не повинен обманювати себе нещодавньою заявою Кремля про те, що він раптово просто скоротить військові атаки під Києвом, або будь-якими повідомленнями про те, що він збирається вивести всі свої сили, – додав він.