Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило список російських військовослужбовців, які брали участь у скоєнні військових злочинів у м. Буча Київської області,  про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Facebook.

Кожен українець повинен знати їхні імена! ГУР МО України здобуло список військовослужбовців 64 окремої мотострілецької бригади, що безпосередньо беруть участь у скоєнні військових злочинів проти народу України в м. Буча, – ідеться в повідомленні.

У ГУР МОУ зазначають, що за скоєні злочини проти мирного населення України всі воєнні злочинці постануть перед судом і будуть притягнуті до відповідальності.

Переглянути список можна за посиланням.

Ірпінь, Буча, Гостомель та вся Київська область були звільнені від російських загарбників. У звільнених містах та селах зафіксовано масові вбивства російськими військовими цивільних.

Очільник Держдепу назвав дії росіян в Україні “жорстокістю проти цивільного населення, якого не було в Європі десятиліттями”.

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Держдепартамент допоможе задокументувати будь-які звірства які російські військові вчинили проти цивільного населення України. Про це Блінкен заявив в ефірі телеканалу CNN.

Ви не можете не бачити в цих зображеннях удару під дих. З моменту агресії ми вийшли і сказали, що російські війська скоїли військові злочини, і ми працюємо над тим, щоб задокументувати це, щоб передати інформацію, яку маємо, відповідним організаціям. І за це має бути відповідальність, – сказав держсекретар США.