Українська розвідка заявляє, що Росія готує чергове вторгнення в Україну, передає Корупція.Інфо

Таке повідомлення надійшло від прес-служби головного управління розвідки Міністерства оборони України. У ньому йдеться про те, що російські військові у Криму відпрацьовують схему захоплення важливих об'єктів, розташованих в південній частині України.

Про це пише strength-mind з посиланням на technosotnya.com

"Під час тактико-спеціального тренування груп спеціального призначення Збройних сил Росії (до 30 осіб) відпрацьовувалося десантування з вертольотів парашутним способом з метою захоплення і утримання об'єктів умовного противника", – відзначають в прес-службі

Українська розвідка не тільки повідомила, що російський десант готується до вторгнення на Україну, а й надала інформацію про те, які саме міста захопить Росія:

«Район проведення заходу відповідає фізико-географічним умовам Херсонської та Миколаївської областей», – уточнюється в повідомленні.

У той час, як Росія відпрацьовує захоплення України, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січового попереджає:

"Те, що нам потрібно тримати руку на пульсі, це однозначно. У нас прикордонна територія, і багато людей знаходиться під впливом російської пропаганди"