Державний переворот в РФ у відкриту нереальний, переконаний Кирило Буданов.

Оточення президента РФ Володимира Путіна вже шукає йому заміну, проте відкритий державний переворот в Росії нереальний, заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

Як підкреслив він в інтерв’ю Українській правді, представники фінансових кіл РФ, які досить багато втратили через війну, шукають вихід із ситуації, а найпростіший – це замінити Путіна іншою особою.

“От найближче оточення, яке, скажімо так, представляє зараз фінансову гілку, вони досить багато втратили через війну. І от вони шукають вихід із ситуації. Найпростіший вихід із ситуації для них – це замістити Путіна іншою особою. Скажімо так, звинуватити у всіх проблемах не Росію, а саме одну людину – Путіна. І сказати, що він був хворий диктатор, знімайте усі санкції, знімайте усі обмеження, починаємо жити заново, у всьому винна не Росія, а саме він…”, – пояснив глава ГУР.

Разом з тим він переконаний, що державний переворот в РФ у відкриту нереальний, проте є варіант тіньового. За словами Буданова, більшість російських війських виступають за війну. Проте вони не горять аж надто бажанням продовжувати бойові дії, з огляду на те, які значні втрати несуть. Спеціальні служби Росії – певна кількість із них спочатку виступала за цю “операцію” для того, щоб приховати величезні розтрати, які йшли багато років на формування в Україні так би мовити проросійськи налаштованих людей.

Крім того, вони свято вірили в те, що за три дні візьмуть Київ, а на десятий день взагалі закінчать всю воєнну операцію по Україні. Це була їхня мрія. Але вона не вдалася. Російський бізнес у свою чергу чітко розуміє свої втрати і тому намагається знайти вихід і якось припинити війну. Це досить прагматичний підхід до війни.

“Вони втрачають гроші, а це величезні гроші. Тому вони виступають проти. Проте відкрито вони не наважуються про це говорити саме Путіну. Між собою такі розмови ведуться. Такі розмови йдуть навіть між бізнесом і силовиками, між бізнесом та політиками. Це все є”, – зазначив Буданов.