Розвивається культ особистості! Гончаренка жорстко розкритикували – ганебна витівка. Любить бути в центрі уваги!

Починаємо переживати за нардепа Олексія Гончаренка. Судячи з усього, у людини розвивається культ особистості. Залишилося тільки поголитися налисо і почати продавати “Гончаренко в шоколаді”, – пише тг-канал “Клименко-Тайм”.

“Судіть самі: він створив Гончаренко-центри, веде передачу” Гончаренко рулить “, любить бути в центрі уваги (наприклад, в ПАРЄ). А тепер ось – антисептики з його фото”, – йдеться в повідомленні каналу.

Про що йде мова

Так депутат від “ЄС” Олексій Гончаренко у своєму телеграмі поділився знімками спеціальної серії антисептиків зі своїм фото на етикетці, котрі він розігрує серед своїх підписників.

“Друзі, у вас ще є шанс отримати спеціальний антисептик від кремлівської зарази!

Сьогодні о 19:00 буду підводити підсумки конкурсу, який я влаштував, щоб відсвяткувати 300 000 підписників на моєму YouTube-каналі “, – пише Гончаренко.

Раніше, “Клименко-Тайм” розповідали про центри Гончаренка, які депутат відкриває по всій країні і задалися логічним запитанням, а на які гроші така ініціатива?

“Ви чули про« Гончаренко центри»? Можливо, що так. Їх відкриває по країні нардеп від «Євросолідарності», відомий своєю мінливою ​​політичною натурою, Олексій Гончаренко.

По країні він відкрив вже 16 таких центрів, які позиціонуються як «освітньо-культурні простори». Сам Гончаренко заявляє, що ця історія – не про політику. Ну да, політик відкриває мережу центрів по країні і це не про політику. Про те, що Гончаренко будує свою власну політичну кар’єру і сьогодні просто по необхідності знаходиться в тіні Порошенка і його політпроекту – і так добре відомо. Справа часу коли він піде у власне плавання.

Цікаво інше – «а за чий рахунок цей банкет?». Не буде ж Гончаренко вкладатися в відкриття та утримання (!) Таких центрів зі своїх кровних? Так, не буде. Йому дає на ці цілі гроші відомий український агроолігарх, Олег Бахматюк. Який сьогодні, через боротьбу з НАБУ, знаходиться закордоном. Саме «Укрлендфармінг» і дає гроші на центри Гончаренка. Чому? Напевно він їм просто подобається, так? “

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.