1

Представники Радикальної партії ведуть переговори щодо свого повернення в парламентську коаліцію, і пропонують розробити нову коаліційну угоду.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив народний депутат від фракції Радикальна Партія Ігор Мосійчук, передає Корупція Інфо

Він зазначив, що його політична сила не претендує на посади міністрів або керівників державних підприємств. Мосійчук заявив, що Радикальна партія наполягає на створенні нової коаліційної угоди, в іншому випадку його політсила в коаліцію не повернеться."Ми говоримо про створення нової коаліції на новому фундаменті, на підставі коаліційної угоди, в якій повинно бути чітко прописано багато речей. Наприклад, скасування оподаткування пенсій (це має бути чітко прописано), відхилення змін до Конституції в частини особливого статусу Донбасу, плюс повна зміна економічного курсу і нова економічна програма уряду", – сказав він.

Також депутат додав, що квоти в Кабінет міністрів його партію не цікавлять, а лідер фракції Олег Ляшко не претендує на посаду першого віце-прем'єра.