Запорізький фронт починає оживати. Артилерійські удари з боку ЗСУ здійснюються вже на ближчих рубежах оборони противника.

Про це розповів директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

“Запорізький фронт починає оживати. Кількість артилерійських ударів по об’єктах противника на окупованій території суттєво збільшилася. І це свідчить про те, що артилерійські удари здійснюються вже на ближчих рубежах оборони противника. Є інформація, яка стосується просування 31-ї механізованої бригади ЗСУ на 3 км у глиб окупованої противником території, між Запорізькою та Донецькою областями, на стику двох російських угруповань. І це ускладнює ворогу управління своїми силами. Я вважаю, що такі дії з нашого боку – це розвідка боєм. І такі дії відбуватимуться на кількох напрямках Запорізького фронту, аби ввести противника в оману”, – зауважив Згурець.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

Військовий експерт додав, що на східному фронті також відбуваються формувальні дії, які пов’язані зі знищенням об’єктів противника в глибині його ворожої оборони.

“На напрямку Сватове – Кремінна ЗСУ відкинули противника на 400 метрів”, – підкреслив Згурець.

Додамо, Інститут вивчення війни також інформує, що підрозділи Збройних Сил України просунулись на Запорізькому напрямку, ймовірно, прорвавши першу лінію оборони російських військ.