i5cbT74IFCw

зліва Руслан Домніцак


Нещодавно команда журналістів громадського проекту «Поборемо корупцію разом» отримала відповідь від пана Домніцака – заступника начальника ГУ МВСУ у Львівській області, начальника кримінальної міліції Львівщини – письмову відповідь на звернення стосовно сайтів з оголошеннями  про надання інтимних послуг.

У продовженні нашого розслідування ми наочно показали як легко можна зустрітися із представницями найдревнішої професії у славетному місті Лева. Бездіяльність нового керівництва кримінальної міліції Львова викликала у нас обурення. І ми вирішили дізнатися, хто вони і чому не діють у таких справах? Можливо, у них свої «скелети» і немає часу на інші?

Ми поцікавитися, хто ж очолив Львівську кримінальну міліцію? Насправді інформації не так багато. Пан Домніцак дуже часто надає інформацію журналістам стосовно скоєних злочинів. Питання тільки у тому чи це задля обізнаності населення, чи для ускладнення пошуку інформації про нього ?

Руслан Домніцак розпочав свою кар’єру у міліціцї звичайним патрульним на станції «чернівці». Пізніше його було призначено оперуповноваженим Новояворівського міського відділення та першим заступником начальника Яворівського ГУМВС у Львівській області, під керівництвом Дениса Гусашвілі. Ще через деякий час Руслан Домніцак став начальником Яворівської міліції (24.10.2007) з званням капітана. І коли він заступив на виконання цієї посади заявив, що кадрових чисток проводити не буде. Мовляв йому дістався злагоджений та професійний колектив, натомість він розгляне питання забезпечення правоохоронців житлом. «Я отримав добрий спадок від свого попередника – підполковника міліції Дениса Гусашвілі, який зміцнив колектив правоохоронців Яворівського району професійними кадрами, навів порядок та дисципліну».

Опісля він не припинив кар’єрний ріст. Працював в управлінні карного розшуку Чернівецької області. Власне, до його активної роботи громада чернівців приписує збільшення злочинів на території області.  Зі слів громади саме завдяки його опікунству та сприянню у області почали поширюватися викрадення автомобілів, квартирні пограбування та кишенькові крадіжки у транспорті. Подейкують, що він отримував за все це «відкати» від самих злочинців. Звісно ми не можемо повністю довіряти лише словам містян, але як пояснити що у 2012 року пан Домніцак збудував будинок у досить дорогому районі, неподалік туристичного кемпінгу? Та й не варто забувати про придбані для родини «іномарки» ?

При нашому слідстві неодноразово згадували охоронну фірму «Тигр», якій активно сприяв наш  горе-криміналіст,  належить вона групі «Монгола». Також відомі факти потурання у реєстрації спортивної асоціації боксу деякого пана Біляєва.

На наше здивування через рік його призначають начальником карного розшуку Чернівців. Цікавий випадок нам все-таки вдалося «відкопати». Один із медіа клубів оголосив про проведення зустрічі із темою « Дев’яності повертаються?» (08.10.2013) і п. Руслан з’явився на неї із обуренням, та пояснив громаді та журналістам: «Якби у дев’яності міліція висвітлювала усі злочини, то Вам би зараз здавалося, що кримінальний світ взагалі мертвий!». Але хіба ж не так має бути? Хіба кримінальні елементи не мають коротати дні за решіткою? На зустрічі один із присутніх продемонстрував присутнім матеріали по більш ніж пів тисячі важких злочинів вчинених на території області за рік роботи Руслана Домніцака.

І ще один цікавий факт. Пана Домніцака «заохочував» до роботи тодішній міністр Захарченком (18.02.2012), він вручив йому почесний знак МВС України, коли перший перебував на посаді начальника управління карного розшуку зі званням підполковника.

То що відбувається із призначеннями у МВС Львова? Заміна кадрів на якісні та професійні чи рокіровка старих друзів?.. 

Автор: Марвін