Вже відомий офіційний курс іноземних валют Національного банку України (НБУ) на вихідні, 1-2 вересня. Так, курс долара, порівняно з показниками у п'ятницю, 31 серпня, виріс – 28,27 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2827.9437 гривні
100 євро – 3306.4318 гривні
10 російських рублів – 4.1537 гривні.

Так, долар, додав у ціні ще на 16 копійок. У той же час євро подорожчав на 28 копійок, а вартість російського рубля з п'ятниці збільшилася на 3 копійки.

Тим часом українська валюта продовжує все більше прогинатися під жорстким курсом долара і, за словами фінансових аналітиків, до кінця поточного року курс іноземної валюти може досягти приголомшливого рівня.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Так, всі фахівці у сфері фінансів сходяться на тому, що падіння долара в Україні чекати не доводиться, і озвучують все більш песимістичні прогнози.

Фінансовий аналітик Андрій Новак вважає, що курс до кінця року буде падати приблизно на 50 копійок – 1 гривню щомісяця. Одним із факторів, який буде впливати на валютний курс, є можливе виділення Україні кредитного траншу в розмірі близько 2 мільярдів доларів з боку Міжнародного валютного фонду.

Втім, деякі фахівці вважають, що співпраця з МВФ не відновиться в 2018 році, так як головною умовою для цього є підвищення цін на газ для населення, "чого не відбудеться перед виборами". Як відомо, президентські і парламентські вибори мають відбутися навесні і восени 2019 року відповідно.