До антикризу Порошенка за «плівками Медведчука» довелося підключати екс-главу «Нафтогазу України» Андрія Коболєва. Про це пише тг-канал “Клименко-тайм”.

В інтерв’ю українському виданню «The Page» Коболєв стверджує, що Віктор Медведчук не брав участі в переговорах в 2014 щодо постачання російського газу в Україну:

«Теоретично пан Медведчук міг бути посередником між «Нафтогазом » і «Газпромом» чи хотів ним стати, – цей шлях я відрізав всім на самому початку».

У заслугу Порошенка Коболєв ставить те, що екс-президент на той момент намагався уникнути газової кризи.

Коболєв не особливо б’є по Медведчуку, але намагається представити Порошенка таким собі рятівником українців від смерті в холодних квартирах. І страхує себе від можливих кримінальних справ за тими переговорами (за газовий контракт у нас можна сісти – доведено Юлією Тимошенко).

“Взагалі, судячи з останніх розкладів, життя змусило Коболєва і Порошенка дружити. І мова навіть не про такі компліментарні висловлювання в ЗМІ щодо подій семирічної давності. Уже другий місяць, наприклад, бродить інформація про те, що на Коболєва вуличними акціями підробляє пропорошенківська «Демократична сокира »”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо раніше, Державна фіскальна служба провела обшуки в НАК “Нафтогаз” у кримінальній справі за фактом ухилення посадових осіб “Нафтогазу” від сплати ПДВ на суму 2,7 млрд грн. Однак, за даними “Страни”, це не єдине розслідування, якіезараз йде по “Нафтогазу”.

Про це повідомляють джерела “Страни” в правоохоронних органах.

За словами нашого джерела, є ще кілька справ. І за всіма ними фігурантом є екс-глава НАК Андрій Коболєв.

“Не виключено, що йому буде висунуто підозру. Справи пов’язані з подіями минулих років. За ним ще тоді були питання, але Коболєв їх закривав”, – говорить джерело в правоохоронних органах.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.