В Італії у лікарні перебувають двоє поранених українців, які постраждали внаслідок обвалу магістрального мосту в Генуї.

Про це повідомляє прес-служба українського консульства в Мілані.

"Двоє постраждалих громадян України перебувають у лікарні "Сан Мартін", з якою Генеральне консульство підтримує постійний зв’язок. До інших лікарень "Галлієра" та "Вілла Скассі" постраждалі українці на госпіталізацію не надходили", – інформує відомство.

Місцеве видання Caserta.report повідомило, що Євген Бабин та Наталя Єліна в момент обвалу перебували в автомобілі на мосту. Рятувальники дістали їх з-під завалів.  

Машина впала з висоти більше ніж 80 метрів.

У лікарні їм вдалося зв’язатися з сином Богданом. На телефонний дзвінок сина спочатку відповів один з рятувальників, який в той момент діставав їх. 

Наразі здоров’ю українців нічого не загрожує, у них є синці, однак вони в безпеці. Пара їхала відпочивати до Ніцци.

Раніше Департамент консульської служби МЗС повідомив, що серед загиблих унаслідок обвалу моста в Генуї громадян України немає.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Нагадаємо, 14 серпня близько 11:30 за місцевим часом стався обвал мосту Понте-Моранді (або віадуку Польчевера) в той час, коли ним рухались автомобілі. Обвалилась центральна частина споруди, яка перебувала на висоті 200 метрів над землею. В результаті обвалу під уламками опинились безліч автомобілів, загинули десятки людей. До ліквідації трагедії італійці залучили безліч техніки, 200 рятувальників, і десятки собак. 

За фактом події прокуратура відкрила справу щодо злочинної недбалості і масового вбивства з необережності. 

В місті Генуя досі розбирають уламки автомобільного мосту, що обвалився напередодні вранці під час зливи. За останніми даними, загинули щонайменше 35 осіб, ще 16 поранені. Жертви трагедії – це автомобілісти, що їхали по мосту, а також люди, що були під ним. Міст Моранді, названий на честь автора, відкрили ще у 1967 році. Останні два роки його ремонтували. За однією з версій, причиною падіння 200-метрового прольоту стала саме несвоєчасна реконструкція. Друга версія – в міст під час негоди вдарила блискавка.