Херсонські рятувальники виловили в Дніпрі автомобіль, який перебував у розшуку більше трьох тижнів, інформує replyua.net з посиланням на ТСН. У салоні автомобіля були виявлені два трупи, передає Корупція Інфо

Стало відомо, що цей автомобіль перебував в оренді, однак його власник забив на сполох після того, як орендар перестав виходити з ним на зв'язок. Після цього чоловік звернувся за допомогою в поліцію, проте пошуки авто ні до чого не привели. Співробітники поліції почали розслідування і встановили, що кілька очевидців бачили автомобіль з такими номерами на березі Дніпра. До пошуків було підключено бригади рятувальників, які і виявили машину на дні річки. У поліції зазначили, що, швидше за все, мова йде про тяжкий злочин.

Тіла померлих були не на передніх, а на задніх сидіннях авто, і, ймовірно, машину спеціально штовхали у воду, щоб «замести сліди». Поліція Херсона почала розслідування цього інциденту, всі подробиці з'ясовуються. У правоохоронних органах поки відмовляються від подальших коментарів.