На арсеналі під Ічнею зросла інтенсивність вибухів залишків боєприпасів.

"У зв’язку із посиленням вітру спостерігається роздування осередків тління на технічній території, внаслідок чого дещо зросла інтенсивність вибухів залишків боєприпасів, розкиданих на території арсеналу", – повідомляє прес-служба Міноборони.

За даними відомства, пожежні танки, інженерні машини та інша техніка продовжують роботи на технічній території. Більше того, авіація Державної служби з надзвичайних ситуацій 14 разів скинула воду на осередки тління.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Повідомляється також, що 15 груп розмінування зачищають адміністративну територію арсеналу. А в населених пунктах працює 21 піротехнічна група від ДСНС, щоб очистити місцевість, дороги і під'їзні шляхи від залишків боєприпасів.

Як повідомляли, у Чернігівській області на території 6-го арсеналу Командування сил підтримки Збройних Сил України (в/ч А-1 479) в ніч на 9 жовтня сталися вибухи, почалася сильна пожежа. У результаті були евакуйовані 15 тис. осіб, закрито повітряний простір у радіусі 20 км від місця НП. Також було призупинено рух залізничного та автомобільного транспорту.

За даними СБУ, слідство розглядає три версії НП: диверсія з проникненням, порушення правил пожежної безпеки та навмисний підпал або підрив із метою приховування нестачі боєприпасів.