Обвинуваченого в так званій справі рюкзаків Володимира Литвина – власника фірми, яка займалася пошиттям рюкзаків, – засудили до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки.

Суд зобов'язав Литвина відшкодувати збитки в розмірі 4,8 млн грн. Також підприємець повинен компенсувати приблизно 400 тис. Грн судових витрат.

Як повідомляє Insider, 26 вересня Литвин виплатив державі 5,2 млн грн збитків. Таким чином виконав затверджені судом умови угоди зі слідством, яка передбачала повернення державі збитків і на підставі якої отримав умовний термін покарання.

Популярное: Массовые проверки и огромные штрафы: как будут наказывать украинцев уже с октября

Раніше адвокат Литвина Олексій Кучер повідомив, що його клієнт повністю відшкодував завдані збитки. Як відомо, під час судового засідання, на якому було затверджено угоду про визнання винуватості між Литвином і прокурором САП, з'ясувалося, що остання експертиза встановила нанесення збитків в сумі 4,845 млн грн. Така сума була встановлена ​​через те, що частина поставлених рюкзаків використовується за призначенням.

В результаті затвердженого угоди Литвина визнали винним в скоєнні шахрайства (ч. 4 ст. 190 ККУ) та підробки документів (ч. 3 ст. 358 ККУ). Його засудили до 5 років умовного тримання під вартою з випробувальним терміном на 2 роки.