Геннадій Москаль знову голосно висловився про медичну реформу організовану в.о. міністром охорони здоров'я Уляною Супрун, передає Корупція.Інфо.

Конфлікт між головою Закарпатської ОДА Гендадіем Москалем і в.о. міністра охорони здоров'я Супрун розгорівся з новою силою. Не так давно Супрун звинуватила Москаля в підпільних закупівлях вакцини. На що Геннадій вибухнув нецензурними висловлюваннями в її сторону і на адресу проведеної нею реформи.

28 лютого конфлікт отримав новий виток обороту. В ефірі одного з популярних українських телеканалів чиновник заявив, що вибачатися перед жінкою не збирається.

"Я не вибачусь. Першою повинна вона вибачитися. Вона сказала, що ми контрабандисти, що ми незаконно завезли (вакцину від кору з Угорщини – Ред.), яку лікарі відмовляються використовувати. Щотижня дається в МОЗ "листочок" – наявність вакцин та скільки в залишку. Якщо МОЗ нам нічого не давав, це було видно, що на момент її заяви з 8 тис. доз в залишку залишалося всього 300 доз. Ну так вибачте, куди поділися інші? " – сказав він.

"Ця медична реформа, як у нас в горах кажуть гуцули, губна помада для губ, а медична реформа від Супрун до с * аки. Так народ говорить. Де вона була? Покажіть, в якому селі? Чому я повинен перед нею вибачатися? Розумні люди з розумною психікою дурниць ніколи не говорять ", – заявив Москаль.

Нагадаємо, що Москаль наголосив, що вакцина від кору бельгійського виробництва, яка сертифікована в Україні, була передана урядом Угорщини на Закарпаття й розмитнена відповідно до законодавства. Після розмитнення її передали в райони області.

21 лютого виконувач обов’язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що на Закарпатті є проблеми з розподілом вакцин на Закарпатті.

«Там місцева адміністрація і губернатор Геннадій Москаль нам повідомили, що вони отримують 8 тисяч доз від Угорщини, але їх належним чином не розмитнили і вони ніби контрабанда, а тепер лікарі не хочуть їх використовувати і ми їм передали дози», – сказала Супрун.

Очільниця МОЗ наразі не коментувала останні висловлювання голови Закарпатської ОДА на свою адресу.