Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі опублікував на своїй офіційній сторінці в соцмережі відповідь головному прокурору Івано-Франківської області Ігорю Настасюку. Як відомо, під час круглого столу з питань соціально-правового захисту правоохоронців Настасюк заявив, що губернатор області перед тим, як зробити якусь різку заяву, радиться з прокурором. Більше того, івано-франківський прокурор зазначив, що не уявляє, як в Одеській області начальником міліції буде працювати людина, яка не знає ні одного слова по-українськи і жодної норми законодавства.


«Шановна генеральна прокуратура, і багато ще у вас в прокуратурі таких недалеких «розумників»? І після цього вони будуть морочити голову, що загальний нагляд скасовано і одночасно хизуватись, що губернатор з ними радиться з будь-якого приводу», – написав у відповідь на заяву Настасюка Михайло Саакашвілі.


І додав: «Треба б жителям Івано-Франківська нагадати цього пережитку минулого, що ми живемо в пост-майданівської Україні, де губернатори повинні рівнятися на народ, а не на прокурорів».

Джерело: Корупція.Інфо