У центрі Києва новий бунт – біля будівлі Кабінета міністрів проходить акція протесту профспілкових організацій та педагогів.

Українці вимагають забезпечити належне фінансування галузі, передає Корупція.Інфо.

«Обсяги освітньої субвенції з державного бюджету на 2018 рік для Києва передбачені у розмірі 2,7 млрд грн, – говориться в повідомленні Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки “Освітяни столиці”. – А необхідні 3,9 млрд грн. Тобто Кабінет Міністрів «урізав» фінансування оплати праці столичних педагогів на 1,2 млрд грн».

Популярне: “Остаточно відмовилися від планів”: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе


Учасники акції зазначають, що при таких обставинах є ризик скорочення 7000 педагогів або зменшення розміру заробітної плати шляхом невиплати надбавок за престижність педагогічної праці, складність і напруженість роботи.

Педагоги вимагають від Кабміну передбачити субвенцію для Києва в розмірі 3,9 млрд грн, а також встановити: посадовий оклад для педпрацівника низькою кваліфікаційної категорії в розмірі не менше 3 мінімальних заробітних плат; для науково-педагогічного працівника – на 25% вище.