Колишній голова Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі вирішив створити новий рух під назвою «Рух нових сил». Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні близько сотні представників ініціативних груп зі всієї України зібралися в нашому офісі. Ми дали старт роботі в кожному регіоні України. Спільно вирішили: ми – рух нових сил. Адже саме слово «рух» відображає все, що ми робимо, він символ змін, символ перемоги», – заявив він.

Наприкінці листопада Саакашвілі має намір організувати в центрі Києва відкриту раду свого нового руху, передає Корупція.Інфо«У другу річницю невдалої роботи парламенту ми оголосимо наші вимоги і почнемо оновлення політичної еліти за допомогою кадрового резерву», – заявив Саакашвілі.

Зазначимо, що наприкінці грудня 2015 року Саакашвілі вже оголошував про запуск «Руху за очищення», але він проіснував недовго.

7 листопада, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що подає у відставку.

У середу, 9 листопада, Саакашвілі прибув до Києва в Кабмін, щоб відзвітувати перед керівниками держави про свою роботу на посаді. Тоді ж уряд погодив його відставку.

10 листопада президент Петро Порошенко забрав у Саакашвілі посаду радника і звільнив з ОДА.