saakashvili21_1_650x410

Глава Одеської ОДА Михеіл Саакашвілі розкритикував призначення на посади в новий Кабінет Міністрів іноземців.

Зокрема це стосується інформації про те, що нинішній працівник Кабміну і колишній міністр фінансів Словаччини Іван Міклош увійде в команду Гройсмана на посаді міністра фінансів, інформує Корупція Інфо

"Два рази в одну річку не входять. Один раз уже українцям представили уряд, який укомплектували іноземцями. У той числі і Наталія Яресько, яка громадянка США, але українського походження, і мій співвітчизник Олександр Квіташвілі, а також Айварас Абромавічус. Цей Кабмін не спрацював", – розповів Саакашвілі і додав, що призначення Міклоша є фасадом для Заходу, щоб показати, що "він не бере грошей".

Також він зазначив, що в українському уряді виросло нове покоління технократів, яких просто не пускають до управління країною. Він має на увазі заступників міністрів і начальників департаментів, які реалізують реформи, але не є кандидатурами на посади міністрів.

Нові призначення нічого не змінять, говорить Саакашвілі, а "продовжать дерибан". Чиновник зазначив, що Яресько виявилася незговірливою, тому що не прийняла умови, які їй висували на посаді глави Кабміну.