До лав політичного об'єднання "Рух нових сил" вступило 25 тисяч осіб.

Про це повідомив його голова, екс-губернатор Одещини Михаїл Саакашвілі в ефірі телеканалу ZIK, повідомляє Корупція.Інфо

"В нашій партії вже зареєструвались 25 тисяч осіб", – сказав Саакашвілі.

Він також заперечив інформацію про те, що "Рух нових сил" домовився про співпрацю та координацію дій із "Самопоміччю" Андрія Садового.

"Я п’ю чай з усіма, веду перемовини з усіма, окрім представників старої генерації при владі. Нам потрібні нові люди, з якими ми підемо в атаку" – сказав екс-губернатор.

Саакашвілі також заявив, що особи з оточення колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка досі контролюють адміністрацію портів України та половину Одеського припортового заводу.

"Після його звільнення мало що змінилось. У цього угруповання під контролем лишилась адміністрація портів України, фактично, усі морські ворота контролюють вони. Їм лишили багато чим "поласувати" в галузі енергетики. Вони досі контролюють половину Одеського припортового заводу",  – сказав Саакашвілі.

За словами екс-голови Одеської ОДА, оточення колишнього очільника уряду має "свою людину" у керівництві ГПУ, і це допомагає діяти безкарно.

"Його угруповання має свого кишенькового заступника генпрокурора України, який тільки для того і сидить в ГПУ, щоб попередити Яценюка, якщо Луценко порушить проти нього провадження. Або проти когось із наближених осіб", – зазначив Саакашвілі.