644966

Більше половини читачів сайту 24tv.ua вважають політиком року голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Для опитування сайт "24 каналу" обрав найодіозніших політиків року, що минає. Далі ми запропонували нашим читачам визначити фаворита.

Не залишивши жодного шансу навіть найближчим конкурентам, керівник Одещини Міхеїл Саакашвілі переміг з результатом 53%.

В екс-президента Грузії, а з 2015 року й українського політика, справді народна слава. Можна сказати, що з призначенням Саакашвілі в Одесі за його діями почала стежити вся країна.

Прямопропорційним до цієї популярності був і кредит довіри, який українці надали цьому політику. І не важливо, що Саакашвілі взявся керувати Одеською областю, а не всією Україною.

Сам Саакашвілі протягом року не був скупим на гучні заяви і обіцянки. Вони стосувались принципових речей — вирішення проблем на митниці, боротьби з корупцією, децентралізації влади і впровадження реформ загалом.

Якщо досі оцінювати результати роботи Саакашвілі на посаді голови ОДА трохи зарано, до його рішучості і принциповості претензій майже немає. Через це ім'я Саакашвілі "засвітилось" у кількох найгучніших подіях української політики-2015.

І навіть тут один-єдиний випадок затьмарив собою усі попередні. Йдеться, зрозуміло, про сутичку між Міхеїлом Саакашвілі і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим під час засідання ради реформ.

А далі… далі було багато жартів, хоча це якраз той випадок, коли "і сміх, і гріх".

"Срібло" за результатами опитування дісталось народному депутату Володимиру Парасюку — за нього 14% читачів сайту "24".

Парасюк — політик досить неоднозначний. Для нього хороші усі методи політичної боротьби. А серед них — і слово, і нога. Саме так, за рік Парасюк не лише у Раді працював, а й прославився розбірками то у Центральній виборчій комісії, то на брифінгу Генпрокуратури.

Усі точно пам'ятають, як від Парасюка дісталось СБУшнику Василю Пісному. Можливо, так хотілось би багатьом українцям, коли закінчується терпіння. Тому хтось вбачає в особі Парасюка свого героя.

Бронзове місце у нас більш суперечливе. З одного боку, 8% учасників опитування проголосували за екс-лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша. Однак ще 10% читачів нашого сайту дописували свої варіанти у коментарях, де досить багато людей згадали Президента України Петра Порошенка.

Закриває наш рейтинг Арсеній Яценюк, Геннадій Корбан та Олег Ляшко, у яких 6%, 5% і 4% відповідно.