Перед 9 травня мер Одеси зустрічався з колишнім керівником автомайдану, який останні роки займається в команді Труханова розгоном політичних конкурентів, про це пише телеграм канал – Резидент.

Останні пів року у Резвушкіна майже не було роботи в команді мера, а ось зараз перед виборами Труханов згадав про продажного активіста і вирішив його повернути в свою обойму, для розправи над політичними опонентами. Схема буде виглядати дуже просто і обкатана в президентство Порошенка, щодо супротивників мера. Радикали повинні зривати акції опонентів Труханова, а поліція буде робити вигляд, що нічого не відбувається.

Вибори в Одесі будуть одними з найбрудніших в країні. Глава ОДА Максим Куций дав мовчазну згоду на свавілля мера.

Відразу після цього поста, телеграм-канал Резидент, заявив:

З’явилася реакція Труханівського телеграм каналу, який намагається продемонструвати «розум і талант» свого начальника, здатного підкупити дешевих людей. Сперечатися про «честь і гідність» радикалів не будемо, для цього є їхні побратими, а ось корупційні схеми з контрабандистами (Альперін) і продажними судами (Ківалов) будуть куди цікавіше тупих розслідувань НАБУ, які не здатні довести до кінця свої справи.

Спроба показати Офісу Президента, що Труханов господар міста і без нього тут буде анархія – не пройде, на Банковій чудово знають як мер Одеси фінансує активістів Куликового поля і радикалів, нацьковуючи їх між собою.

Варто зазначити, що сам Саакашвілі, колишній губернатор Одеської області, а тепер найближча людина Зеленського, зазначив:

Що, зараз мер Одеси Геннадій Труханов та контрабандист Вадим Альперін перебувають під слідством у НАБУ. А взагалі, ці люди мають сидіти за ґратами.

Як повідомив президент Зеленський, у Саакашвілі дуже багато роботи, в першу чергу – робота над митницею, тому не виключено, що першим містом, який відвідає Саакашавілі, буде саме Одеса, де є найбільший порт та митниця.

Як зазначають телеграм канали, саме там Саакашвілі і рознесе Труханова, який можливо думає, що він місцевий “царьок”.

В свою чергу, як пишуть журналісти Радіо Свобода:

Володимир Зеленський скористається потенціалом свого нового соратника. Звісно, реформи часто неможливо запустити без зміни політичного балансу. Але тут важливо не загратися у створення системи стримувань і противаг, а надто маючи соратника із такою невгамовною політичною вдачею.

Зараз як для Зеленського, так і для Саакашвілі свого роду момент істини. Якщо вони не запустять бодай щось схоже на реформу, а поб’ють глеки, то це з великою долею ймовірності матиме катастрофічні наслідки для подальшої політичної кар’єри кожного з них. І тоді Зеленський, як і його попередник на президентській посаді, шкодуватиме, що так необачно «випустив на політичну арену таку крупну фігуру».