Georgia's President Saakashvili speaks to the media after meeting with PM Ivanishvili in Tbilisi

Вчора, 3 липня, губернатор Одеси і колишній президент Грузії Михеїл Саакашвілі звільнив 20 державних службовців та розформував 2 підрозділи ОДА.

Так, Саакашвілі вислухав доповідь керівників відділу внутрішнього аудиту та управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції. Результатами роботи відділів ОДА губернатор залишився незадоволений, тому що реальних результатів боротьби з корупцією за минулий рік немає.«Невже ви нічого не знайшли, окрім як виявили деякі порушення і відразу їх усунули? Де конкретні затримані особи, факти корупції? Ми розпускаємо ваші відділи за те, що ви взагалі нічого не зробили, — заявив Саакашвілі.

Згідно зі звітом відділу внутрішнього аудиту про перевірку Роздільнянської райадміністрації, було встановлено нецільове використання 1 млн. грн. при реалізації обласних програм.

Незважаючи на скарги на роботу держчиновників, винних у численних порушеннях виявити не вдалося. Саакашвілі ухвалив рішення ліквідувати відділ внутрішнього аудиту та управління взаємодії з правоохоронними органами. Під звільнення потрапили 20 осіб. Функції з виявлення корупції будуть передані громадськості. Для неї навіть буде виділено приміщення в ОДА.

FAKTY.ictv.ua.‡агрузка...