Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який в Україні став секретарем Національної ради реформ, вирішив повернутися в Грузію. У всякому разі, про це повідомили грузинські видання, опублікувавши його відеозвернення.

За його словами, протягом усіх цих семи років не було жодного дня, щоб він не цікавився новинами Грузії, і точно знає, що його робота на посаді президента не була марною.

«Бог свідок, я хотів кращого для свого народу. Хотів, щоб мій народ жив краще, багатше і все ж за допущені помилки хочу у всіх попросити вибачення. За ці сім років не було жодного дня, коли б я не цікавився новинами Грузії, і знаю точно, що період мого президентства не пройшов даремно і багато, що ми створили, збережено досі і функціонує. Однак в той же час, коли я чую новини з Грузії, розумію, що ми можемо жити набагато краще, кожен грузин може жити багатше і у нас це вийде. Я повертаюся!” – заявив політик.

Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявляє, що буде тільки рада, якщо екс-президент Михайло Саакашвілі, який знаходиться в розшуку виконає свою обіцянку і повернеться на батьківщину.

“Ми, звичайно ж, будемо раді, якщо Михайло Саакашвілі знайде в собі сили і приїде до Грузії. Його чекає процедура затримання на кордоні і грузинська в’язниця”, – заявила Цулукіані.

Telegram-канал “Страны”, посилаючись на інформацію джерела повідомляє, що Саакашвілі “чекають на виборах” на батьківщині.

“В Україні він завжди буде одним з політиків, і не факт, що у нього будуть інструменти, щоб показати якийсь результат. Є також фактор: те, що він хоче зробити, суперечить великим інтересам нинішньої влади”, – цитує видання слова співрозмовника.

Він підкреслив, що в даний час в Грузії Саакашвілі “може переломити ситуацію”, так як там важливіше парламентські вибори, а він є лідером опозиційної партії.

“Його чекають на цих виборах. Він кілька разів говорив, що повернеться, але не повертався. А зараз буде ключове бій на виборах. Кримінальні справи по ньому не закриють. Обставини змінилися, тож тепер він може повернутися. Влада в Грузії стала слабшою

Буде нереально затримати, якщо його зустріне величезна кількість народу. Це прекрасно знають в Грузії. Як і коли він перетне кордон, я не знаю, але рішення вже прийнято “, – заявив він виданню.