Президент Російської Федерації Володимир Путін наляканий подіями в Афганістані, де контроль над владою перехопив “Талібан”, – так вважає Глава виконкому Нацради реформ України, колишній президент Грузії, Міхеїл Саакашвілі.

Про це він сказав в ефірі “Україна 24”.

“Мені здається, що зараз найбільше наляканий Путін, тому що таліби точно не зупиняться на Афганістані. Це наднаціональний ідеологічний рух”, – висловив думку Саакашвілі.

На його думку, через дії “Талібану” на півдні РФ виникне велика “головоломка”.

Кремль робить спроби домовитися з Талібаном, але ті в однаковій мірі “ненавидять” всіх громадян інших країн, – зазначив Екс-президент Грузії.

Міхеїл Саакашвілі вважає, що події в Афганістані дали початок значним потрясінням в геополітиці, якими повинна скористатися Україна.

Нагадаємо, влітку США і НАТО почали виводити війська з території Афганістану, чим вирішив скористатися “Талібан”. 15 серпня бойовики захопили взяли під контроль всю владу в країні.

Раніше колишній президент Грузії стверджував, що Росія і Путін не відмовилися від планів здійснення військової провокації проти України. Він упевнений, що ситуація більше нагадує Грузію 2008 року, ніж Україну 2014 року.