Вітаю всіх нас з новою надією на зміни на користь людей! Це ваша заслуга!
Моя повага Президенту! Сміливий крок! Незважаючи на старання різних “доброзичливців”, так прокоментував Сакварелідзе призначення Саакашвілі.

Окрім того, в прямому ефірі телеканалу НАШ, Сакварелідзе зробив розгромні заяви, які зокрема стосувались п*ятого Президента, подаємо слова Давида в оригіналі:

Вони знайшли поганого Саакашвілі і нас, яких потрібно критикувати і щось, щоб не дай Боже не зайшов хтось і не підлив повістку. Якщо вони не хочуть, щоб ця повістка виникла, якщо вони хочуть, що слава Богу, з*явився важковик, який готовий підставити свою голову, щоб ті камені, які полетять, попали також у нього, от людина, на мій подив, погодилася. Це дуже ризиковано. Але він готовий підставити своє плече і взяти на себе якийсь негатив чи позитив, і створити якусь повістку.

Президент пропонує кандидатуру, а там якісь депутати, недодепутати, давайте, так назвемо цих людей, бо депутат для мене це людина, за якою стоїть певне політичне минуле або якийсь успіх, не політичний, у бізнесі, будь-яких життєвих сферах, культура, бізнес, політика. Не має значення. Тут якісь безликі люди. Невідомо, звідки вони взялися.

Як зазначає Саквалерідзе, після завершення роботи з Порошенком було відчуття морального спустошення.

Коли я зрозумів, що він вже на іншому боці, що це все було фарсом, це все несправжнє, тебе хотіли використати, а тоді викинути.

Іншого корабля, ніж Зеленський в Україні немає. Він має вигрібати цю всю ситуацію, країна і так була у складному становищі. А тепер втратила у халепу з коронавірусом. Хотілося б посилити Україну. При Зеленському.

Він не має мотивацію заробляти і потрапляти в журнал Форбс чи в підручники з історії.

Також Саквалерідзе прокоментував звинувачення у тому, що команду Саакашвілі ніби-то фінансує Путін. Давид заявив, що такі заяви є просто смішними і саме при Порошенку Путін отримав певну владу в українських медіа.

Хто три телеканали подарував? Порошенко – його прізвище. Подарував свому тоді вже колишньому бізнес-партнерові. Медведчук його прізвище. Вони чудово комунікували тоді.

Ми не звикли коли людина, рівень якого президент, каже одне, а робить інше. Прокуратура не має бути політичним ескортом.

Також Саквалерідзе прокоментував обіцяні “посадки”:

Ті справи, які проти Порошенка, я вважаю, що вони безперспективні. Вони же багато чого зіпсували. Я вважаю, що колишнього президента, треба судити за конкретні корупційні злочини.

Як зазначають джерела, Сакашвілі може взяти Давида у свою команду. Про це ще в квітні, до слова повідомляли джерела в ОП, що Давиду пророкують місце НАБУ, або ж ДБР. На це відрегували і українці, які зазначають, що це питання тижнів, днів, а можливо і лічених годин.