Екс-президент Грузії, лідер партії «Рух Нових сил» Міхеїл Саакашвілі жорстко розніс прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана

Саакашвілі виступив в ефірі політичного ток-шоу.

«Хочу запитати Гройсмана, звідки у прем’єр-міністра, у якого написано, що  все майно – квартира, яку йому купила теща, звідки у нього стільки грошей, що під кожним деревом його білборд? Звідки у нього стільки грошей, що на кожному каналі у нього реклама? Звідки у цього молодого чоловіка, у якого немає навіть вищої освіти, тому, що свого часу тато його посадив директором свого ринку і купив йому диплом, звідки у нього стільки грошей, щоб купувати політичні групи, партії та активістів?» – заявив Саакашвілі.

За його словами, все пояснюється дуже просто – корупція.

«А знаєте звідки? Тому, що дороги Мелітополь-Дніпропетровськ не існує. Дорогу вкрали, а Гройсман на цьому напрямку, на якому ви будете мучитися їздити, залишати свої колеса, понастромлює вам білбордів і ви на них подивіться. «Знаю, як будувати», та ти знаєш, як красти», – обурився Саакашвілі.

Таку ситуацію він назвав знущанням над українцями.

«Це не знущання над людьми? Посадили на Україні прем’єра без вищої освіти, просто банально злодюжку, навіть не баригу, підбарижника, тому, що барига був у нього начальник. І він буде розповідати уздовж цих розбитих доріг, «я знаю, як будувати». Він над вами знущається і, не дай Бог, ви його ще в парламент заведете», – заявив Саакашвілі.

Окрім цього, варто додати, що раніше Міхеїл Саакашвілі також розгромив екс-президента Порошенка гучною заявою.

Він зазначив, що партія Порошенка не пройде у парламент. Я знаю це, адже їжджу країною і знаю настрої людей. Суспільство не може пробачити йому те, що він зробив. А він не просто вкрав у людей гроші, він вкрав у них 5 років.

Саакашвілі зазначив, що він підтримав команду новообраного Президента Зеленського, адже вважає, що у парламенті мають бути нові люди. Також Саакашвілі повідомив, що чимало людей, які підтримували його, долучилися до партії Зеленського.

Та попри це, колишній президентський намісник Одещини сподівається, що і його політичній силі вдасться пройти у Раду.

«Я впевнений у наших шансах. Я впевнений, що «Рух нових сил» разом з нашими «вовкодавами» увійде в Раду», – наголосив Міхеїл Саакашвілі.

А от щодо старих політичних партій, то, на думку Саакашвілі, у них є значно менші шанси пройти у парламент.

«Наприклад, партія Порошенка, не пройде. Я впевнений у цьому. Незважаючи на всі рейтинги і антирейтинги, він не потрапить у парламент. Я знаю це, адже їжджу по країні і знаю настрої людей. Суспільство не може пробачити йому те, що він зробив.

А він не просто вкрав у людей гроші, він вкрав у них 5 років. А крадіжку часу неможливо пробачити. Ба більше, Україну перетворили на державу «третього світу», – акцентував політик і додав, що в президентстві Порошенка немає жодного «плюсу».