Екс-президент Грузії і лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі заявив, що повернеться в Україну після того, як нинішній президент країни Петро Порошенко піде з поста глави держави. 

"Я повернуся як тільки Порошенко піде і я відновлю своє громадянство через судову систему. Тому що елементарно там було все порушено стосовно мене", – сказав Саакашвілі. Він хоче домогтися того, щоб посадовці, які причетні до втрати ним громадянства України, відповіли за свої дії за законом.

 "Звичайно, я буду повертатися в Україну", – підкреслив Саакашвілі. 

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Саакашвілі набув українського громадянства у травні 2015 року, він був головою Одеської облдержадміністрації, а в липні 2017-го втратив громадянство. Порошенко видав відповідний указ через неправдиві дані, які політик вказав під час отримання українського паспорта, зокрема не згадав, що в Грузії проти нього відкрито кримінальні справи. У лютому 2018 року Саакашвілі вислали в Польщу як особу, яка незаконно прибула з території цієї країни 10 вересня 2017 року. Зараз політик проживає в Нідерландах. 

Окрім того, Михайло Саакашвілі під час свого інтерв'ю популярному виданю, заявив, що Юлія Тимошенко має всі шанси стати наступним президентом країни, а також підкреслив, що саме лідер партії "Батьківщина" завдяки своїм політичним талантам багато в чому випереджає своїх конкурентів. Відзначимо, що і раніше скандальний політик позитивно висловлювався про Юлію Володимирівну, зазначаючи про її участь в у російсько-грузинському конфлікті.

До прикладу 2017 році в ефірі телеканалу Newsone Михайло Саакашвілі не тільки виправдав Тимошенко, а й заявив, що вона багато в чому тоді допомогла його країні, підтримавши в міжнародних органах. "Ми в різних партіях. Однозначно у нас різні погляди на політику. Але коли я бачу заяви про те, що Юлія Тимошенко не підтримала Грузію в 2008 році … Вибачте, треба сказати, що її уряд надав нам зброю. Треба сказати, що вони направили нам гуманітарну допомогу. У міжнародних органах вони нас підтримували ", – заявив Саакашвілі.