саакашвілі яценюк

Сьогодні, 5 жовтня, глава Одеської області Михайло Саакашвілі представить на засіданні Національної ради реформ за участю президента Петра Порошенка пакет законодавчих реформ по боротьбі з корупцією та спрощенню життя для громадян.

Про це повідомляє Корупція Інфо із посиланням на допис М.Саакашвілі у Facebook.

Саакашвілі оприлюднив слайди з ключовими пропозиціями пакета.

При цьому не обійшлося без курйозу. Перший слайд містить карту України, на якій немає частини Одеської області – Бессарабії.

Пакет реформ готував Центр вільної економіки ім. Кахи Бендукідзе. 16 вересня законодавчі ініціативи були представлені в Київській школі економіки.

Ключовим елементом пакета, як і в Грузії, є «акт економічної свободи», що пропонує Україні на конституційному рівні обмежити податковий перерозподіл і зняти проблеми при занятті підприємництвом. Підвищення податків у країні у разі прийняття пакету буде можливе тільки загальноукраїнським референдумом і не раніше ніж через три роки після його проведення, сукупні держвидатки обмежуються 30% ВВП, бюджетний дефіцит – 3%-ВВП із застереженням на воєнний або надзвичайний стан, держборг країни в перспективі – 60% ВВП.

1
234567891011121314