Якщо народні депутати будуть помічені в неперсональному голосуванні, т.зв.. "кнопкодавстві", прогулах або брудних домовленостях, – повинна послідувати негайна реакція правоохоронних органів.

Про це лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив в ефірі ток-шоу "Головна Тема. Вибір" на телеканалі "Україна".

Він запропонував звернути увагу на те, як нардепи ходять на роботу в парламент і голосують "за себе, за того сусіда і ще за два ряди".

"На жаль, це – практика і з нею пора боротися. Боротися з нею можна дуже просто – нарешті запустивши систему голосування за допомогою відбитків пальців – абсолютно зрозуміла й адекватна система, яка могла б працювати в українському парламенті", – вважає Разумков.

"Другий момент – з приводу заробітної плати (нардепів. – Ред.). Дійсно, 30 тисяч гривень, якщо ми будемо порівнювати з парламентами Європи – це не така велика цифра. Але якщо ми вийдемо і запитаємо людей на вулиці, чи висока це зарплата , думаю, більшість нам відповість, що так, висока. Не буде виходити (жити на депутатську зарплату. – Ред.) – нехай пишуть книжки. Можна займатися ще рядом речей, які дозволяє закон. Якщо ж хтось буде помічений (в негожих вчинках. – Ред.), то тут повинна бути навіть не наша реакція, а правоохоронних органів, які повинні боротися з корупцією ", – підкреслив лідер" Слуги народу ".

"А реакція повинна бути швидка, в рамках закону, з нарешті виконанням передвиборчої обіцянки" Садити будемо ". Незалежно від того, хто буде там помічений – представники нашої політичної сили, представники опозиції, представники коаліції – це не принципово. У даній ситуації закон повинен бути один для всіх ", – упевнений глава президентської партії.

Нагадаємо, раніше, Дмитро Разумков допустив об’єднання партії Слуга народу з партією Голос Святослава Вакарчука у новій Верховній Раді.

У партії Слуга народу не виключають створення коаліції з партією Голос після перевиборів до Верховної Ради.

За словами лідера Слуги народу Дмитра Разумкова, об’єднання можливе у разі збігу ціннісних базисів між політсилами.

При цьому він відмовився відповідати на питання про можливу коаліцію його партії з депутатами, які вже були представлені у парламенті, наголосивши, що потрібно спочатку дочекатися результатів виборів.