садовий і пиво

Завтра, 17 грудня, відбудеться засідання сесії Львівської міської ради. Серед питань, які пропонуються до розгляду – питання про затвердження на посади заступників міського голови Львова.

Про це  повідомили у прес-службі міської ради.

Як повідомив сьогодні у соціальній мережі міський голова Андрій Садовий, він пропонуватиме завтра депутатам затвердити на посади заступників Віктора Пушкарьова, Андрія Москаленка та Ростислава Дацківа.

Віктор Пушкарьов – на першого заступника міського голови. Напрямок відповідальності – житлово-комунальна галузь, діяльність районних адміністрацій.

Протягом останнього року був в.о. першого заступника міського голови Львова. За освітою – інженер-хімік, закінчив Університет «Київська політехніка». Працював на керівних посадах в теплоенергетичних компаніях Львова. 44 роки.

Андрій Москаленко – на заступника міського голови з розвитку. Напрямок відповідальності – проекти в галузі впровадження інноваційних технологій в усі галузі міста, координація ключових проектів розвитку.

Очолює департамент «Адміністрація міського голови» та є в.о. керівника департаменту розвитку. Наймолодший управлінець топ-рангу в Львівській міській раді. Прийшовши в Ратушу у 2008 році в рамках проекту «Перший кар’єрний крок». Швидко зробив блискучу кар’єру і тепер відповідає за впровадження провідних інноваційних проектів в місті.

Закінчив ЛНУ за спеціальністю «Економіка підприємства». Працює над кандидатською на економічному факультеті. 28 років.

Ростислав Дацків – заступник міського голови з питань економіки та містобудування

Напрямок відповідальності – наповнення бюджету, залучення інвестицій, містобудівна галузь, управління комунальним майном.

Директор фінансової компанії «Еко-дім». Кандидат економічних наук. Закінчив Львівський національний університет, стажувався в Варшавському університеті. Аспірантура в Українській академії зовнішньої торгівлі. Вступив в Ризьку вищу економічну школу для отримання ступеня доктор бізнес-адміністрування. Мав досвід роботи над законами – під час роботи в Інституті реформ написав 9 законопроектів, що стали законами. 44 роки.

Окрім того мер Львова обіцяє незабаром оголосити кандидатуру на посаду заступника мера з гуманітарних питань.