ново

Міський голова Львова Андрій Садовий попереджає потенційних покупців про незаконні будівництва, які ведуться в місті, і звернувся з цього приводу до правоохоронних органів.

Загалом у Львові є близько 30 новобудов, які ведуться з порушеннями, без наявності усіх необхідних документів, і купівля житла у таких новобудовах може «неприємні наслідки» для покупців.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради,  найближчим часомСадовий має намір опублікувати повний перелік цих об’єктів з описом усіх порушень.

«Загалом в місті є близько 30 будов, які ведуться з порушеннями, без наявності усіх необхідних документів, і купівля нерухомості у них може мати неприємні наслідки для громадян. Ми зараз готуємо вичерпний перелік всіх об’єктів з детальним описом всіх порушень та виставимо цю інформацію на офіційний сайт міської ради», – заявив, зокрема,  Андрій Садовий 4 грудня у своєму традиційному щотижневому відеозверненні до львів’ян.

Андрій Садовий також прокоментував інформацію про судовий позов, який подала після його заяви тижневої давності, подала проти нього одна із несумлінних компаній-забудовників. Тоді мер Львова, нагадаємо,назвав конкретні чотири незаконні новобудови і закликав львів’ян не купувати там житло.

«Деякі будівельні компанії навіть погрожують мені судами… Жодних судів я не боюсь і якщо горе-будівельники хочуть надати ще більшого резонансу своїм проблемним будовам, то я – тільки «за», – заявив Садовий.