sam

Як повідомляє Depo.Львів, у суботу, 27 лютого, Андрій Садовий зустрівся з учасниками Школи міжнародної журналістики "Україна-Грузія-Молдова: Чи всі дороги ведуть до ЄС?" в Українському католицькому університеті. В межах цієї зустрічі Андрій Садовий відповів на питання керівника Школи журналістики УКУ Ігора Балинського.

Зокрема, він висловився про можливість призначення прем'єр-міністром Міхеїла Саакашвілі.

"Я не знаю, яке рішення прийме Президент. Сьогодні уся повнота відповідальності є в руках Порошенка. Якщо він захоче, щоби Саакашвілі став прем'єром, то так і буде. Якщо Порошенко захоче, щоби прем'єром була пані Яресько або Гройсман, так і станеться", – сказав він.

Садовий додав, що Саакашвілі – новий в українській політиці. Він не зав'язаний на українській корупції, має великий міжнародний досвід управління. "На моє переконання, українська держава повинна максимально використовувати потенціал громадянина України Саакашвілі. На якій позиції це краще зробити, залежить від готовності політичного істеблішменту. На сьогоднішній день в парламенті Саакашвілі не матиме великої підтримки. А йдучи на посаду прем'єра, маючи намір робити серйозні реформи, треба вибудувати роботу між урядом і парламентом у такій площині, щоби рішення приймалися моментально!", – заявив Львівський мер