З грудня місяця 2019 року журналістка Аліна Оліховська стала штатним працівником інформаційного агенства “Корупція Інфо”. Аліна Оліховська була офіційно оформлена на роботу згідно чинного законодавства.

Проте, 10 січня 2020 року Аліна Оліховська, будучи офіційно працівницею “Корупції Інфо” зізналась, що вона працює паралельно і у виданні “Люкс ФМ”, яке, як усім відомо, входить у структуру медіахолдингу “24 каналу”.

А як відомо, “24 канал” належить меру Львова Андрію Садовому.

Також Аліна Оліховська повідомила, що поки ніяк не задокументовано той факт, що вона працює в медіахолдингу «24 каналу» але при цьому, вона знаходиться в офісі видання «Люкс ФМ».

Проаналізувавши всі факти напрошується висновок, що журналістка Аліна Оліховська, могла бути навмисне направлена в редакцію “Корупції Інфо” з метою запобігти критиці в сторону Андрія Івановича Садового, мера міста Львова. А саме, в розділі сайту “Корупція Інфо” – “Садовий відремонтуй Львів”, на якому і працювала Аліна Оліховська.

Головний редактор ІА “Корупція Інфо” Дмитро Разумовський розпочав службове розслідування щодо журналістки Аліни Оліховської і чекає її в понеділок на 11.00 ранку в офісі ІА “Корупція Інфо”.

Вважаємо, що журналістка Аліна Оліховська порушила всі допустимі норми етики і моралі, працюючи в двох редакціях одночасно, хоча трудовий розпорядок видання “Корупції Інфо” забороняє таку діяльність і Аліна Оліховська була проінформована про це.