Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів , щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. На цей раз жінка жаліється на небезпечний міст, що з’єднує залізничну колію і перехрестя вулиць Ясна та Залізнична. Жінка розказує, що люди вже неодноразово падали з мосту, і їм надавали допомогу. А ввечері люди можуть не помітити прогалини в мості і провалитися та зазнати серйозних ушкоджень.

“Щодня сотні пішоходів проходять цим мостом, що з’єднує залізничну колію і перехрестя вулиць Ясна та Залізнична. Окрім того, що міст взагалі не обладнаний для мандрівників з валізами, людей з інвалідністю, літніх громадян, вагітних жінок, він просто небезпечний. Дірки та пробоїни щораз збільшуються. Взимку, коли міст замітає снігом, або ввечері перехожі можуть просто не помітити ці прогалини і провалитися та зазнати серйозних ушкоджень. Вже неодноразово надавала допомогу людям, які падали на мосту. Кому підпорядкована ця територія і хто може вирішити питання з ремонтом моста і облаштуванням його на належному рівні?” – розповідає жінка.

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]

#Президентпочуйнас