За словами Руслана Рябошапки, фігуранти антикорупційних журналістських розслідувань мають понести покарання.

В Адміністрації президента найближчим часом очікують перших результатів.

Про це заявив заступник голови АП Руслан Рябошапка. 

"Нещодавно президент зустрічався з керівниками САП і НАБУ. Ми не говорили про лозунг, а про те, що люди очікують справедливості і покарання причетних до корупції. Це і скандали з "Укроборонпромом" і "Центренерго". Ці люди повинні понести покарання. Це був той меседж, про який ми говорили "Весна прийде – саджати будемо". Цей трошки трансформований меседж був донесений і керівникам двох інституцій і, мені здається, ми незабаром повинні побачити перші результати цієї зустрічі і реалізації лозунгу", – сказав він, відповідаючи на питання журналіста німецького видання Der Spiegel.

Нагадаємо, президент Зеленський зустрівся із Артемом Ситником і Назаром Холодницьким 31 травня.

"Глава держави також зазначив, що громадяни України вимагають невідворотності покарання для корупціонерів. Наявність відчутних результатів у розслідуванні резонансних корупційних злочинів протягом найближчих трьох місяців буде показником спроможності САП і НАБУ відповісти на очікування українців", – йдеться в повідомленні.

«Є взаєморозуміння між Ситником і Холодницким і нам здається, що вони повинні показати результати своєї роботи протягом трьох місяців», — сказав він, додавши, що в іншому випадку їм доведеться прийняти наслідки.

Про які саме наслідки йде мова, Рябошапка не уточнив.

Там також додали, що Зеленський пообіцяв САП і НАБУ не втручатися в їхню роботу. 

Також, наступного тижня президент України Володимир Зеленський внесе невідкладний законопроект про зміну роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

За його словами, в АП працюють над розробкою проекту, який змінить роботу НАЗК.

"На наступному тижні ми завершимо роботу над законопроектом, який буде передбачати переформування НАЗК. На жаль, те керівництво, яке є сьогодні не може дати результат. Тому на наступному тижні законопроект буде представлено. Ми розповімо про основні положення. Президент звернеться до парламенту з проханням розглянути його невідкладно", – заявив Рябошапка.