Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова в ефірі “Україна 24” прокоментувала ситуацію з посадками топ-корупціонерів, що було однією ключових передвиборчих обіцянок нинішньої влади.

“Я вам хочу сказати, що ми саджаємо, і саджаємо щодня. Просто в нашому суспільстві є певні особи – “маркерні точки”. Звичайно, тут треба виходити тільки з вимог закону. Процеси посадки йдуть і будуть йти незалежно. Проте наше суспільство хоче топ-посадок тих людей, які багато років обкрадали нашу державу. Тих людей, які призвели до того стану, в якому ми зараз знаходимося”, – зазначила Венедиктова.

Генпрокурор наголосила, що ці посадки стосуються корупційних злочинів, тому ці справи – підслідність НАБУ і САП. Вона висловила готовність разом з усіма правоохоронцями “допомогти показати ці топ-посадки”.

“Але зараз ми кожного дня виконуємо свою роботу і в нас скеровуються акти до суду”, – зазначила вона.

Нагадаємо, Ірина Венедіктова заявила, що бачить на чолі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури керівника, який покаже результат, як нинішній генпрокурор ЄС і екскерівник Національного антикорупційного директорату Румунії Лаура Кевеши.