Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі і колишній заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе заявили про створення нової політичної сили, здатної привести Україну до змін, повідомляє Корупція.Інфо

"Тривалий час українське суспільство чекає радикальних і системних змін, безкомпромісною і рішучої боротьби з усіма проявами корупції на всіх рівнях…Ми розуміємо, що час вичерпано. Для того, щоб задовольнити цей запит, ми, об'єднавши свою енергію і зусилля, почали процес формування абсолютно нової за своєю суттю й принципами політичної сили, яка приведе Україну в клуб успішних країн", — написав у своєму Facebook Сакварелідзе.

За його словами, метою нової партії є захист державного суверенітету і відновлення територіальної цілісності України, знищення олігархічно-клептократичною системи шляхом повної і категоричній зміни політичної еліти.

"У нас немає мільярдних статків, але є мільйони однодумців, які очікують змін", — заявив Сакварелідзе.

"Етап попередніх консультацій завершений. Ми створюємо команди в регіонах і пропонуємо приєднатися до нас усім тим, хто вірить у майбутнє України і готовий віддано працювати для її процвітання і розвитку", — закликав екс-заступник Генпрокурора.

"Ми починаємо!", — резюмував Сакварелідзе.

Водночас Саакашвілі у своєму Facebook активно підтримала ініціативу свого соратника.

"При продовженні теперішнього парламентського паралічу:

1) — дострокові вибори неминучі і відбудуться максимум навесні наступного року,

2) — на будь-яких наступних виборах у Верховну Раду старий політичний клас буде зметений,

3) — перемогу з великою ймовірністю отримає start-up сила, яка складається з абсолютно різних, але в більшості своїй абсолютно нових людей", — сказав Саакашвілі.

"Сподіваюся, процес кристалізації такої нової сили прискориться внаслідок цієї та інших подібних ініціатив", — резюмував одеський губернатор.