sakv

На будь-які спроби будь-що змінити в системі, ГПУ відповідає каральними заходами проти їх ініціаторів.

Про це у своєму Facebook написав заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, – передає Корупція Інфо

«Методи, відверто кажучи, до непристойності примітивні. Раніше мені здавалося, що і у маразму є своя межа. Виявилося, що це той самий випадок, коли приказка «вік живи – вік учись» дуже доречна», – у заступника генпрокурора накопичилися претензії до системи і чимало різких слів на її адресу.

За словами Сакварелідзе, «ГПУ порушила кримінальну справу щодо наших працівників з Генеральної інспекції, щоб всіляко перешкодити, а згодом взагалі «розвалити» справу «діамантових» прокурорів». У результаті, пише бунтівний зам, «щодо наших працівників було порушено більше кримінальних проваджень, ніж проти Віктора Януковича (якщо взяти до уваги відкриті, закриті і поточні, то вийде близько 7 за 4 місяці)».

У січні цього року почалася нова хвиля внутрішніх розслідувань та допитів працівників управління реформ, яке було створене мною в 2015 році для супроводження процесу реформування», пише Сакварелідзе. За його словами, «на сьогоднішній день на будь-які кроки, метою яких є зміни в системі, ГПУ відповідає каральними заходами у бік їх ініціаторів. Все це дає мені підстави зробити однозначний висновок – керівництво ГПУ збирається з таким же завзяттям, абсолютно не збавляючи темпів, і надалі продовжувати «битву» з будь-якими спробами реформування системи».

В якості прикладу Сакварелідзе навів «розслідування» служби внутрішньої безпеки, яка зосередилася на «дослідженні» особистих фото 50 співробітників в соцмережах.

«У когось абсолютно спокійно в кількох частинах світу стоять палаци, а службу внутрішньої безпеки в цей час обурює і вкрай турбує фотографія нашої співробітниці, зроблена на відпочинку і взята зі сторінки її друга. Або ж висловлена публічно подяка дідові за перемогу у війні», – обурюється Сакварелідзе, і резюмує: «Це, м'яко кажучи, дивно і дуже симптоматично. Це дає дуже чітке уявлення про те, що зараз являє собою система прокуратури і чому ми не повинні зупинятися у своєму прагненні «зламати» її і побудувати нову».