sakv

Кримінальне розслідування резонансного вбивства відомого журналіста та публіциста Олеся Бузини передадуть зі слідчого управління ГУ Нацполіціі в Одеській області, назад – у Генпрокуратуру України. Злочин було скоєно у Києві, тому ніякого відношення до Одеси він не має.

Про це 17 лютого повідомив на своїй сторінці у соцмережі заступник генерального прокурора України, прокурор Одеської Області Давид Сакварелідзе, передає Корупція.Інфо.

«Я як заступник Генерального прокурора України та прокурор Одеської області, змушений прийняти законне та цілком логічне рішення – повернути згадану вище справу назад у ГПУ», – заявив Давид Сакварелідзе.

І хоча розслідування цієї резонансної справи за фактом вбивства відомого в Україні журналіста Олега Бузини проводиться вже майже рік, кілька днів тому з нез'ясовних та незрозумілих для Сакварелідзе причин, співробітниками Генпрокуратури було передано одеської поліції.

«Досить дивне рішення, з огляду на те, що злочин було скоєно у Києві і ніякого відношення до Одеси він не має», – підкреслив заступник генпрокурора.