Інтернет-виданню «Страна» стала відома суть конфлікту, яка передувала бійні в Житомирській області.

За словами джерела «Страни» в поліції Житомира, конфлікт стався після того, як один із загиблих звинуватив Анатолія Захаренка (орендаря ставка, який потім убив 7 людей) в «підставі» і здачі за підозрою у хабарі місцевого поліцейського. А після цього ще й напав на Захаренка з ножем.

Напередодні конфлікту біля ставка, начальника Попільнянського відділення Коростишівського відділу поліції в Житомирській області підполковника Руслана Мшанецького затримали співробітники ДБР і Управління внутрішньої безпеки поліції Житомира за підозрою у хабарі.

Заявником був сам Анатолій Захаренко – він поскаржився про те, що місцеві поліцейські намагалися «кришувати» його рибальський бізнес.

«Є вже перші показання підозрюваного. Всі учасники – давно знайомі між собою. За словами Анатолія Захаренка, після рясних пиятик, вночі він залишився наодинці з двома з гостей, інші пішли спати. Один з решти почав пред’являти йому претензії, що він «злив» в ДВБ «хорошого хлопця» – Руслана Мшанецького, якого вони теж добре знали. До речі, цей підполковник Мшанецький і сам раніше бував на риболовлі у Захаренка. Слово за слово, і через кілька хвилин двоє заявили Захаренку, що його «ви..буть» за «зраду» і «злив». Захаренко послав на*уй їхні претензії. Після чого гість схопився за ніж, а Захаренко, в свою чергу, за свою рушницю. За словами підозрюваного, від пострілів прокинулися інші гості, підскочили і схопилися за зброю, яку привезли з собою. Але Захаренко їх випередив, застреливши ще п’ятьох. Той, який нібито втік – Вадим Федюнин, насправді залишився на місці. Під стволом Захаренка він попросив його відпустити, сказавши, що нічого не бачив і не чув, мовляв, спав під час стрілянини. Захаренко його відпустив і дозволив піти. Після чого сам Захаренко набрав номер поліції і заявив, що застрелив сімох осіб. Також запропонував добровільно здатися, але попросив тільки одне – він хотів здатися не місцевій поліції, а обласній, з Житомира. Одночасно подзвонив в поліцію той, кого він відпустив – Вадим Федюнин »- розповіло джерело« Страни »в поліції Житомира.

«Страна» також з’ясувала, що дружина підозрюваного у вбивстві Анатолія Захаренка працює в місцевій сільській раді секретарем, раніше обиралася депутатом місцевої ради.